Яка причина зниження зору при цукровому діабеті?

Причина зниження зору при цукровому діабеті? Це патологія сітківки – діабетична ретинопатія.

Діабетична ретинопатія – це ураження сітківки та судин сітківки ока, спричинене тривалим підвищенням цукру в крові. Діабетична ретинопатія небезпечна тим, що її ознаки проявляються лише під час прогресування хвороби.
Практично єдиним способом боротьби з даним проявом судинної патології являється лазерна коагуляція сітківки. Даний метод дозволяє попередити близько 50% ускладнень, які можуть призвести до незворотної втрати зору. Але лазерна коагуляція сітківки покращує зір лише у тих пацієнтів, в яких дане лазерне лікування було зроблене на ранніх стадіях захворювання, коли зорові елементи сітківки ще не ушкоджені.


Лікування діабетичної ретинопатії даним методом застосовується в світі вже більше 35 років. Він рекомендований Всесвітньою Організацією Охорони Здоровя як єдиний засіб зниження ризику втрати зору при виникненні очних ускладнень цукрового діабету. І ще, невідємною умовою успіху є регулярне спостереження у лазерного хірурга, навіть, якщо Ви не відчуваєте змін зору ,але маєте діагноз – цукровий діабет!

Вам необхідна консультація ?
Звертайтеся👇🏻
Центр сучасної Офтальмології
Вул. Чорновола 99
▪️ Телефон
+38(066)079-92-04
+38(050)584-76-57