Що таке міопія?

Міопія – це одна із найпоширеніших причин зниження зору у світі, яка особливо прогресує у дитячому віці.

Міопія – це біда сучасності та виклик офтальмологам.

З одного боку – гаджетизоване суспільство, як основний фактор ризику набирає обертів, а з іншого – світ відкривається для нас по новому кожен день, а значить кожен має право бачити його повноцінно.
Успішним методом зупинки прогресування міопії на сьогодні є використання двох типів лінз: ортокератологічні (жорсткі, нічного використання), та м’які мультифокальні денні контактні лінзи.

Швейцарські лінзи SwissLens – жорсткі (газопроникні) нічні – корекція короткозорості без окулярів, денних лінз та операцій.

Ортолінзи – це інноваційний метод стабілізації міопії. Дизайн лінз дозволяє дуже точно підбирати лінзу згідно індивідуальних параметрів профілю рогівки, отримати хороший оптичний результат, мають ідеальну посадку на рогівці, чим забезпечують здорову рогівку, що завжди важливо, особливо у дітей.

▪️Нічні лінзи використовуються тільки під час сну (8 годин);
▪️Одна пара лінз на 12 місяців;
▪️Дають високу гостроту зору вдень, без потреби користуватись окулярами чи денними лінзами.

Професійний підбір слід проводити тільки в офтальмологічних центрах, де лікарі мають провести необхідні обстеження і підберуть варіант корекції, навчать користуватись лінзами (надягати, знімати та правилам зберігання та догляду за ними)

У своїй практиці ми завжди шукаємо нові рішення, інструменти і способи навчання своїх пацієнтів та їх батьків, як краще та ефективніше боротися із Короткозорістю!
Це привілегія – бути на передових позиціях в контролі міопії.

Консультація тільки за попереднім записом!
Бажаєте записатися, звертайтеся:
▪️ Телефон
+38(066)079-92-04
+38(050)584-76-57
Центр сучасної Офтальмології
Вул. Чорновола 99