MoonLens – лінзи останнього покоління

MoonLens – ортокератологічні (нічні) лінзи останнього покоління, що дозволяють безопераційно коригувати короткозорість (міопію) та міопічний астигматизм у дітей і дорослих. Це сучасний, зручний і безпечний засіб. MoonLens дозволені для серійного застосування в США і включені у програму ортокератології Bausch + Lomb Vision Shaping Treatment під ліцензією FDA PMA P010062.

Ортокератологія — це найефективніший метод зменшення швидкості прогресування короткозорості, аж до її повної зупинки. Тому важливо використання нічних лінз  в період максимально активного росту ока (6-8 та 13-18 років)!

Метод заснований на перерозподілі клітин рогівки під дією лінзи. Пацієнт одягає лінзи на ніч, а вранці знімає їх. Під час нічної корекції епітеліальні клітини переміщуються  від центру до периферії, створюючи строго дозоване сплощення в центрі і деяке збільшення клітин навколо центральної зони.

 Це дозволяє змінити заломлення світла в оці, сфокусувати його прямо на сітківку і отримати чітке зображення предметів на різних відстанях. Протягом наступного дня людина бачить добре без окулярів і контактних лінз. Для подальшої корекції необхідно постійне «нічне» використання даних лінз. Результат дії нічної корекції (рефракційної терапії) близький по суті до лазерної корекції зору – зміна заломлюючої сили рогівки, з тією відмінністю, що ефект тимчасовий.

Кому підходять ортокератологічні нічні лінзи?

 -Пацієнтам віком від 6 до 60 років з короткозорістю до -7.0 діоптрій без астигматизму та до -4.0 діоптрій з астигматизмом;

-Дітям та підліткам, чия короткозорість прогресує;

-Люди з екстремальним видом діяльності.

-При занятті спортом (зокрема водним, бойовим).

-Як альтернатива лазерній корекції зору для тих, кому вона протипоказана.

-При неможливості використання м’яких денних лінз через сухість очей або алергічне запалення.

Підбір нічних ортокератологічних лінз вимагає високої кваліфікації фахівця і наявності сучасного високотехнологічного обладнання.Наші лікарі володіють даною методикою пройшовши спеціалізоване навчання та отримали відповідний дозвіл на проведення індивідуального підбору нічних лінз.